dr.siminhashemi
09901239498
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15 الی 19
44073518 و 44073818
تهران، بلوار آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، نبش مهتاب 2، پلاک 10، درب حیاط

شماره صفحه: 1 از 1
مزونیدلینگ
یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست است که خود از 2 شیوه ی درمان مستقل مزوتراپی و میکرونیدلینگ تشکیل شده است. در این روش داروهای مخصوص بدون استفاده از سرنگ توسط سوزن های بسیار نازک وترد پوست میشوند , بنابراین از کوکتل های مزوتراپی همراه با میکرونیدلینگ استفاده میشود تا میزان اثربخشی درمان چندین برابر افزایش یابد. به همین خاطر این روش را میتوان یک درمان پیشرفته به منظور تحریک تولید کلاژن در نظر گرفت. چرا که کوکتل های مزوتراپی از طریق میکروکانال هایی که با دستگاه میکرونیدلینگ ایجاد شده وارد عمق مورد نظر پوست شده و بافت های فیبروبلاست را برای تولید کلاژن و الاستین جدید تحریک میکند.
بوتاکس زیربغل
موثرترین روش برای درمان تعریق شدید
فیلر لب
تزریق ژل هیالورونیک اسید به لب
چند راه موثر در پیشگیری از افتادگی پوست
افتادگی پوست نتیجه ضعیف شدن پوست و از دست دادن طبیعی کلاژن و الاستین است. با بالا رفتن سن، پوست تان به تدریج دچار افتادگی می‌شود و به نظر می‌رسد راه حلی برای رفع آن در دسترس نباشد. اما جای نگرانی نیست زیرا چند گام ساده و اساسی برای جلوگیری از این موضوع کافی است.
چند توصیه برای مراقبت از پوست در فصل پاییز
مراقبت از پوست در پاییز با چند توصیه‌ای که لازم است رعایت کنید. معمولا ژِل‌ها و پاک‌کننده‌هایی که در تابستان استفاده می‌شوند، اسانس، رایحه‌ی میوه و … دارند.....
بوتاکس
تزریق بوتاکس طبق آمارهای جهانی پرطرفدارترین روش جوانسازی پوست صورت و گردن و از بین بردن چین و چروک ها می باشد. بوتاکس یک داروی تزریقی است کهبا فلج کردن عضلات باعث از بین بردن خطوط صورت و گردن می شود. این دارو از سم بوتولونیوم نوع A ساخته شده است که به صورت موقتی باعث فلج شدن عضلات میشود.
شماره صفحه: 1 از 1